KONST / Litografier / Grafiskt blad 15448004
nr 1544 8004
Daniel Vandinja
(f. 1973), Sverige
Grafiskt blad, "Komposition". Signerad, numrerad 47/100. Giclee fine art. Bildmått: 30x40 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 31x44 cm
Daniel Vandinja, svensk bildpedagog bildkonstnär född 1973.
Utrop:
500 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:00:00
Daniel Vandinja
Läs mer om Daniel Vandinja